کد خبر : 196938
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۰

بهترین شرکت دکوراسیون اداری همراه با تخفیفات ویژه در طراحی داخلی

بهترین شرکت دکوراسیون اداری همراه با تخفیفات ویژه در طراحی داخلی

می توان گفت امروزه داشتن یک دکوراسیون اداری حرفه ای و شیک یکی از الزامات فضای اداری می باشد . می توان گفت موارد مختلفی مانند بالا رفتن راندمان کاری ، تامین رفاه کارمندان و مشتریان ، داشتن ظاهری شیک و جلب نظر مشتریان و در نهایت سود بیشتر شرکت و … می توانند دلایلی

می توان گفت امروزه داشتن یک دکوراسیون اداری حرفه ای و شیک یکی از الزامات فضای اداری می باشد . می توان گفت موارد مختلفی مانند بالا رفتن راندمان کاری ، تامین رفاه کارمندان و مشتریان ، داشتن ظاهری شیک و جلب نظر مشتریان و در نهایت سود بیشتر شرکت و … می توانند دلایلی برای اهمیت دکوراسیون اداری باشند . درواقع دکوراسیون اداری به موضوعاتی در سرتاسر دنیا تبدیل شده است که مدیران برای رسیدن به شکلی منحصر به فرد از آن در رقابت می باشند . یکی از نکاتی که توجه به آن باعث می شود تا شما دارای یک دکوراسیون اداری با کیفیت در اداره و شرکت خود شوید کمک گرفتن از مهندسین و طراحانی با تجربه و خلاق می باشد که در یک شرکت دکوراسیون حرفه ای مشغول به کار می باشند . درواقع هر چقدر که آگاهی و دانش تیمی که از آن برای طراحی دکوراسیون اداره ی خود کمک می گیرید بیشتر باشد باعث می شود تا دکوراسیون شما حرفه ای تر و امروزی تر باشد . 

ترندهای طراحی دکوراسیون اداری :

  • استفاده از ترمووود 

 

از چوب ترمووود امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده های زیادی می شود و می توان گفت از ترندهای روز طراحی دکوراسیون می باشد . استفاده از این متریال در طراحی دکوراسیون اداری نیز بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد . از این نوع چوب می توان برای کف و سقف و دیوار فضاها ، برای طراحی پله و طراحی دیوارهای شاخص و … استفاده نمود . برای مثال می توان این نوع چوب ها را به صورت باریک برش داد و افقی یا عمودی برای جداسازی فضاها ، طراحی دیوارها و ایجاد قفسه ها استفاده نمود . ترمووودها درواقع نوعی چوب که نسبت به چوب های معمولی دارای مقاومت بیشتری در برابر عوامل مختلف بوده می باشند و همین نکته سبب شده تا پرکاربرد و محبوب در این صنعت و هنر باشند .

معروف ترین شرکت دکوراسیون اداری در ایران با ارائه صفر تا صد خدمات طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون : 09125754921

  • استفاده از نور طبیعی 

 

ارزش نور طبیعی روز به روز بر همگان بیشتر مشهود می شود و طراحان و مدیران نیز تمایل دارند تا از نور طبیعی در فضای اداری بیشتر استفاده کنند . درواقع نور طبیعی دارای انرژی خاصی می باشد که استفاده از آن در یک محیط نیز می تواند انرژی و حس مثبت زیادی را در فضا ایجاد نماید و آن را به کارمندان نیز انتقال دهد . به همین دلیل امروزه در طراحی فضاهای اداری می توان مشاهده نمود که از پنجره های سرتاسری و بزرگ در اکثر قسمت ها استفاده شده است . همچنین انتخاب پرده نیز یکی از موارد مهم برای دکوراسیون فضای اداری می باشد و اغلب طراحان از پرده های مخصوص و جمع شونده برای شرکت ها استفاده می کنند . 

  • طراحی فضاهای کار به صورت اشتراکی

 

در گذشته اغلب فضاهای اداری به صورت اتاق های جدا از یکدیگر طراحی می شده اند و فضاها به صورت بسته بودند اما امروزه می توان مشاهده نمود که اغلب شرکت ها دارای فضاهای باز بوده و کارمندان بخش های مختلف هر کدام در بخش های مربوط به خود ولی در کنار همدیگر به انجام فعالیت های کاری می پردازند . اصولا برای جداسازی فضاها و ایجاد فضای مورد نیاز برای هر کارمند در این نوع دکوراسیون اداری از پارتیشن بندی استفاده می شود . پارتیشن ها می توانند از متریال های مختلف مانند چوب ، آلومینیوم ، شیشه و … ساخته شوند و با توجه به سبک انتخابی برای دکوراسیون اداری می توانند مورد استفاده قرار بگیرند . 

  • طراحی اتاقک های تک نفره

 

یکی از ترندهای طراحی دکوراسیون اداری در چندسال اخیر طراحی اتاقک های تک نفره در فضای اداری می شود . در گذشته طراحی اینگونه اتاقک ها در فضاهای اداری مرسوم بود اما با تفکر کار جمعی این اتاقک ها به کنار رفته و دیگر طراحی نشدند و مورد استفاده قرار نگرفتند . در حالی که امروزه مدیران متوجه شده اند که می توان در فضای اداری هم فضای اشتراکی طراحی نمود تا افراد با هماهنگی و همکاری بیشتر در کنار هم به فعالیت ها بپردازند و هم به طراحی اتاقک های تک نفره پرداخت تا کارمندان در صورت نیاز به تمرکز بیشتر بتوانند از آن استفاده کنند و کار خود را انجام دهند . اینگونه فضاها در کنار هم باعث تامین رفاه کارمندان و منعطف بودن فضای اداری و در نتیجه بالا رفتن راندمان کاری و عدم خستگی کارمندان از انجام فعالیت ها خواهد شد . 

  • طراحی گرین وال

یکی دیگر از ترندهای روز طراحی دکوراسیون اداری استفاده از گیاهان در فضای اداری می باشد . درواقع گیاهان به دلیل وایب مثبت و انرژی بسیار خوبی که دارا می باشند می توانند این حس خوب را در اداره و فضایی که در آن قرار می گیرند نیز منتقل کرده و حال افراد را خوب کنند . به همین منظور می توان گفت با توجه به مزیت های زیادی که گیاهان دارند هم به عنوان اکسسوری هم به صورت کاربردی در فضای اداره می توانند مورد استفاده قرار بگیرند . از جمله استفاده های خلاقانه ای که از گیاهان در فضای اداری می شود طراحی گرین وال ها می باشد . گرین وال همانطور که از نام آن مشخص است دیواری است که با گیاه پوشیده است و جلوه ای خاص به فضا می بخشد . در اداره ها از گرین وال ها برای فضای پذیرش و ورودی ، فضای انتظار و یا حتی برای جداسازی فضاهای مختلف استفاده می شود .

  • استفاده از هایلایت های رنگی 

استفاده از رنگ های شاد در زمینه ای که دارای رنگ های روشن و خنثی می باشد از جمله ترندهای طراحی دکوراسیون اداری امروزی می باشد . درواقع هایلایت های رنگی امروزه طرفداران زیادی دارد . طراحان متوجه شده اند که می توانند با استفاده از رنگ به یک فضا کاربردهای مختلف دهند و یا آن را منحصر به فرد و شاخص کنند . برای مثال می توان مشاهده نمود که در بسیاری از فضاهای اداری گوشه ی یک اتاق دارای رنگی متفاوت از دیگر قسمت ها بوده و در آن میزی با کارمندی که کار متفاوتی انجام می دهد قرار دارد . همچنین می توان در و یا پنجره ای را در قسمتی از فضا به صورتی خاص رنگ آمیزی نمود و باعث شاخص شدن آن و زیباتر شدن دکوراسیون داخلی اداری شد . 

  • و … 

متریال های محبوب برای پوشش کف در دکوراسیون اداری :

برای پوشش کف در فضاهای اداری می توان از متریال های مختلفی استفاده نمود که هر کدام از این متریال ها دارای مزیت ها و ویژگی های مختلفی می باشند . از جمله ی این متریال ها می توان به سرامی ک ، پارکت های چوبی ، لمینت ها ، کفپوش پی وی سی ، موکت و … اشاره نمود . برای مثال پارکت های چوبی دارای بافت و زیبایی منحصر به فردی می باشند که با اغلب سبک های دکوراسیون همخوانی داشته و مقاومت خوبی را نیز دارا می باشند که همین نکته سبب عمر بالای آن ها شده است . از طرفی سرامیک و سنگ باعث شیک تر و لوکس تر بنظر رسیدن فضا شده و به راحتی تمیز می شوند و فضا را تمیزتر و بزرگتر از آنچه که هست جلوه می دهند . همچنین می توان گفت در برابر ضربه مقاوم بوده و عمر مفید خوبی دارند . کفپوش های پی وی سی نیز با انواع طرح ها در بازار یافت می شوند و به دلیل تنوع خوبی که دارا می باشند از محبوبیت خوبی نیز برخوردار هستند . 

سخن پایانی

جهت مشاهده نمونه کارهای شرکت دکوراسیون ما به سایت به آدرسwww.hiradana.com  مراجعه کنید و از طریق شماره 09125754921 در خصوص هماهنگی ، مشاوره و بازدید رایگان با هیرادانا در ارتباط باشید . 

بهترین ایده ها جهت دکوراسیون اداری با بهترین شرکت دکوراسیون اداری در ایران

شرکت دکوراسیون هیرادانا را می توان جز برترین شرکت های ایرانی در زمینه ی دکوراسیون اداری معرفی نمود . این شرکت دکوراسیون دارای تیمی تشکیل شده از مجرب ترین و حرفه ای ترین مهندسان و طراحان می باشد که به واسطه ی همین تجربه و آگاهی خود توانسته اند کارهای زیادی را در سرتاسر ایران و حتی می توان ادعا نمود کشورهای همسایه طراحی کرده و به اجرا در بیاورند و رضایت کارفرمایان خود را جلب نمایند .

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دوره آموزشی قانون آیین دادرسی مدنی در صنعت ساخت

خرید انواع کپسول آتش نشانی

اخبار سلامت

گیفت تبلیغاتی

مقاومت ترمز آسانسور

تثبیت کننده ولتاژ

زيرنويس فارسي سريال

نوشتن رپورتاژ اثربخش و جذاب

تعمیر گیربکس اتوماتیک

مرجع خرید و فروش فروسیلیسیم

شیشه اتومبیل قیمت

https://mymember.shop/

ایمپلنت در کرج

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

سایت محدوده

سایت کليک نيوز

سایت تالک نيوز

سایت پويشگر

سایت تارگت نيوز

سایت نيوز آيس

سایت نمانيان

سایت اسکن خبر

سایت جريان خبر

سایت چشم انداز نيوز

سایت به علاوه نيوز

سایت روشن نيوز

سایت ديناز نيوز

سایت ويک نيوز

سایت دون نيوز

سایت اسکاي وان

سایت استاندارد نيوز