کد خبر : 203835
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲

دانلود زیرنویس فیلم Rorschach 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Rorschach 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Rorschach 2022 زیرنویس فیلم هندی رورشاخ یک فیلم اکشن روان‌شناختی نئو نوآر محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی نیسام بشیر و تهیه‌کنندگی ماموتی به کارگردانی ماموتی کامپانی است. ماموتی در نقش اصلی با شرافودین، جگادیش، گریس آنتونی، بیندو پانیکر، کوتایم نازیر و سانجو سیورام در نقش‌های فرعی بازی می‌کند. موسیقی فیلم توسط Midhun Mukundan

دانلود زیرنویس فیلم Rorschach 2022 زیرنویس فیلم هندی رورشاخ یک فیلم اکشن روان‌شناختی نئو نوآر محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی نیسام بشیر و تهیه‌کنندگی ماموتی به کارگردانی ماموتی کامپانی است. ماموتی در نقش اصلی با شرافودین، جگادیش، گریس آنتونی، بیندو پانیکر، کوتایم نازیر و سانجو سیورام در نقش‌های فرعی بازی می‌کند. موسیقی فیلم توسط Midhun Mukundan ساخته شده و فیلمبرداری توسط Nimish Ravi انجام شده است. عکاسی aاصلی در 30 مارس 2022 در چالاکودی آغاز شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Rorschach 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Rorschach 2022 لوک آنتونی یک تاجر NRI در دبی است که به همراه همسر باردارش، صوفیا، برای تعطیلات به کرالا می‌آیند. لوک در حین سفر در جنگل با سوفیا از یک تصادف جاده ای ناک اوت می شود. او پس از به هوش آمدن متوجه می شود که سوفیا گم شده است و آن را به ایستگاه پلیس محلی گزارش می دهد. پلیس پرونده را می بندد، زیرا آنها نتیجه می گیرند که صوفیه در حمله ببر کشته شده است. لوک تصمیم می گیرد خودش او را پیدا کند.

لوک به طور تصادفی با بالان برخورد می‌کند، که از او می‌خواهد خانه‌ای در حومه جنگل بخرد، زیرا مقامات به او اجازه اقامت در جنگل را نمی‌دهند. او همچنین به لوک می گوید که این خانه متعلق به پسر بزرگش دیلیپ بالان بود که چند ماه پیش در یک تصادف جان باخت. بالان پس از خرید خانه و دریافت پول از لوک، محل را با پول ترک می کند و همسرش سیتا بالان و پسر کوچکترش آنیل بالان را تنها می گذارد. با این حال، بالان به طرز عجیبی به قتل رسیده و پولش گم شده است. سیتا و آنیل وقتی پلیس ها از آنها سؤال می کنند، منکر اطلاع از فروش خانه یا پول می شوند. در همین حین، لوک حضور دیلیپ را در خانه احساس می کند و استنباط می کند که دیلیپ زنده است و سوفیا به قتل رسیده است. لوک با برادر شوهر بالان، شاشانکن ملاقات می کند و به او می گوید که باید در مورد قتل بالان و پول گم شده تحقیق کنند.

دانلود زیرنویس فیلم رورشاخ 2022 با این حال، شاشانکن امتناع می کند، زیرا مشخص می شود که او خودش پول بالان را دزدیده است. با این حال، در شب، Shashankan اتاق انبار خود را سوخته و پول در کمد گم شده است. مشخص شد که لوک کسی بود که اتاق انبار را آتش زد و پول را پس گرفت. شاشانکن سوء ظن خود را مبنی بر اینکه لوک مسئول این حادثه است، به آنیل فاش می کند، جایی که همچنین مشخص می شود که آنیل از نقشه بالان مطلع شده، او را خونسرد کشته و به توصیه شاشانکن، پول را در اتاق فروشگاه نگه داشته است.

در آن شب، آنیل و شاشنکاران برای سرقت پول وارد خانه لوک می شوند، اما لوک آنها را تحت سلطه خود درمی آورد. این دو اما موفق به فرار می شوند. آنیل در حین فرار دچار حادثه می شود. لوک با هزینه های پزشکی به خانواده کمک می کند. او همچنین همسر دیلیپ، سوجاتا را متقاعد می‌کند تا سهام کارخانه را انتقال دهد و کسب‌وکارشان را ادغام کند. او با اکراه موافقت می کند. در همین حال، ساتیسان، یکی از دوستان مستأجر لوک، آمو، به لوک مشکوک می شود و فکر می کند که او به آمو حمله کرده و سعی می کند او را بکشد. اما، او متوجه می‌شود که آمو در واقع به روستای او رفته و لوک خدماتش را با پول بالان به او جبران کرده است. لوک در بیمارستان بستری می شود، جایی که سعی می کند با سوجاتا معاشقه کند، اما او از او اجتناب می کند. سوجاتا متوجه می شود که سر دیلیپ، از جسد او، به سرقت رفته است.

زیرنویس فیلم Rorschach 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Rorschach 2022 لوک به دنبال اجازه ازدواج با سوجاتا، از سیتا، که با وجود درخواست های سوجاتا موافقت می کند. پس از ازدواج، سیتا موفق می شود کارخانه سوجاتا را مهر و موم کند و او را افسرده کند. با این حال، یک پلیس، اشرف، شروع به تحقیق در مورد گذشته لوک می کند. او متوجه می شود که دیلیپ به همراه دوستانش وارد خانه لوک شدند، پول او را دزدیدند و سوفیا را کشتند و لوک را به انتقام مرگ او سوق دادند. اگرچه دیلیپ در یک تصادف درگذشت، اما لوک حضور دیلیپ را از نظر ذهنی احساس کرد. او تصمیم گرفت خانواده دیلیپ را شکنجه کند و با سوجاتا ازدواج کرد تا دیلیپ و خانواده اش درد از دست دادن همسرش را احساس کنند. اشرف با اطلاع از سرقت، از سیتا رشوه می خواهد تا ساکت بماند، زیرا دیلیپ نیمی از پول لوک را خرج کرده بود. با این حال، او بی سر و صدا او را با مسموم کردن نوشیدنی خود می کشد. او باعث می شود آنیل و شاشانکان او را در حیاط خلوت دفن کنند.

سوجاتا از جنون لوک خسته می شود و او را ترک می کند. بعداً او از جنایات دیلیپ مطلع می شود که باعث می شود از دیلیپ نفرت پیدا کند. در نتیجه، او کارخانه را می سوزاند. سیتا با لوک ملاقات می کند و فاش می کند که دیلیپ و آنیل در واقع از دستورات او برای به دست آوردن پول بیشتر با ارتکاب جنایات فجیع پیروی می کردند. این باعث می شود لوک متوجه شود که سیتا باید کشته شود، زیرا هر دو پسرش فقط از دستورات او پیروی می کردند. آنیل با افرادش به خانه لوک می رسد و سعی می کند او را بکشد، اما لوک به طرز وحشیانه ای آنیل را می کشد. سیتا که شاهد همه اینها است موفق به فرار می شود. سوجاتا در ایستگاه پلیس از دیلیپ و آنیل شکایت می کند. شاشنکن که او نیز حضور دارد از قتل اشرف توسط خانواده فاش می کند. سیتا دستگیر می شود، در حالی که لوک تسلیم پلیس می شود. در زندان، لوک متوجه می شود که سیتا خودکشی کرده است، که او را خوشحال می کند، زیرا می داند که سرانجام انتقام مرگ سوفیا را گرفته است.

زیرنویس فیلم رورشاخ 2022 بعد از کتیولاانو انته مالاخا دومین کارگردانی نیسام بشیر است. این فیلم توسط Mammootty با نام Mammootty Kampany تولید می شود و NM Badusha به عنوان تهیه کننده مشترک آن است. این فیلم توسط سامیر عبدالله نوشته شده است. Shaji Naduvil کارگردان هنری و Prashanth Narayan کنترل تولید فیلم هستند.

زیرنویس Rorschach 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس رورشاخ 2022 “ماموتی به طرز باشکوهی شرایط روانی مردی را با انتقام بی پایان تجسم می دهد”. News Minute به این فیلم امتیاز 3.5/5 داد و فیلم را «تاریک و جالب» دانست و در ادامه نوشت که «کارگردان نسام شخصیت‌های زنان قدرتمند خود را در لباس‌های معمولی زنان روستایی قرار می‌دهد و مانند یک مادر معمولی یا همسر عزادار رفتار می‌کند. اما وقتی زمانش برسد، اعماق آنها را آشکار می کند. S.R. Praveen of The Hindu این فیلم را «یک فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی مؤثر دانست که عیوب خود را دارد، درست مانند آزمونی که نام خود را از آن گرفته است، اما با این وجود تجربه‌ای جذاب است». Soundarya Athimuthu از The Quint نوشته است، “با به کارگیری یک داستان بصری-قانع کننده و نوسان بین گذشته و حال به شیوه ای آرام، رورشاخ نوید یک تجربه همهجانبه را می دهد اگر شما مایل به توجه کامل هستید که شایسته آن است”. شاهزاده الکساندر اونمانوراما دریافت که فیلم «همه نت‌های درست را می‌زند، به جز در پایان»، اگرچه او با نوشتن اینکه «حرکات او سریع است، هاله اسرارآمیز دست نخورده است و دیالوگ‌ها کافی است تا شما را به وجد بیاورد» پایان»، و افزود که دستاورد او روی پرده «درخشش ناب» است. تایمز آف ایندیا امتیاز 4 به 5 را داد و فیلمنامه لایه ای و بازی بازیگران اصلی را تحسین کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دوره آموزشی قانون آیین دادرسی مدنی در صنعت ساخت

خرید انواع کپسول آتش نشانی

اخبار سلامت

گیفت تبلیغاتی

مقاومت ترمز آسانسور

تثبیت کننده ولتاژ

زيرنويس فارسي سريال

نوشتن رپورتاژ اثربخش و جذاب

تعمیر گیربکس اتوماتیک

مرجع خرید و فروش فروسیلیسیم

شیشه اتومبیل قیمت

https://mymember.shop/

ایمپلنت در کرج

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

سایت محدوده

سایت کليک نيوز

سایت تالک نيوز

سایت پويشگر

سایت تارگت نيوز

سایت نيوز آيس

سایت نمانيان

سایت اسکن خبر

سایت جريان خبر

سایت چشم انداز نيوز

سایت به علاوه نيوز

سایت روشن نيوز

سایت ديناز نيوز

سایت ويک نيوز

سایت دون نيوز

سایت اسکاي وان

سایت استاندارد نيوز