کد خبر : 205895
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۱

انجام ایمپلنت ارزان توسط مجرب ترین پزشک

انجام ایمپلنت ارزان توسط مجرب ترین پزشک

  متاسفانه بسیاری از ایرانیان به دلیل رعایت نکردن رژیم غذایی خود دچار پوسیدگی دندان می شوند. میزان پوسیدگی و از دست دادن دندان در ایران به قدری افزایش یافته که بازار کلینیک های غیرقابل اعتماد و انتفاعی در تهران بسیار زیاد شده است ،با این حال، تنها چند تا از بهترین متخصص ایمپلنت در

 

متاسفانه بسیاری از ایرانیان به دلیل رعایت نکردن رژیم غذایی خود دچار پوسیدگی دندان می شوند. میزان پوسیدگی و از دست دادن دندان در ایران به قدری افزایش یافته که بازار کلینیک های غیرقابل اعتماد و انتفاعی در تهران بسیار زیاد شده است ،با این حال، تنها چند تا از بهترین متخصص ایمپلنت در تهران خدمات نوآورانه را با کمترین قیمت ارائه می دهند. به گونه ای که حتی بیماران خارجی از سراسر دنیا به دلیل هزینه کم خدمات درمانی در ایران به کشور ما مراجعه می کنند و برخی از  متخصصان مراجعه می فرمایند .در ادامه قصد داریم شما را با هزینه ایمپلنت و ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت در تهران آشنا کنیم با ما همراه باشید .

عوامل موثر بر هزینه ایمپلنت دندان

به طور کلی عوامل زیر بر قیمت نهایی ایمپلنت دندان تاثیر می گذارد:

تعداد ایمپلنت مورد نیاز: یکی از مواردی که در قیمت تمام شده ایمپلنت دندان نقش بسزایی دارد تعداد ایمپلنت های مورد نیاز است که هر چه تعداد آنها بیشتر باشد هزینه نهایی نیز بیشتر می شود. البته ایمپلنت های دندانی بسته به تعداد می توانند انواع مختلفی داشته باشند.

 • ایمپلنت تک دندانی: یک دندانی که نیاز به ایمپلنت دارد
 • پل مبتنی بر ایمپلنت: قرار دادن سه ایمپلنت روی پایه پل بریج
 • All on 4 ایمپلنت: قرار دادن تمام دندان ها روی 4 ایمپلنت
 • ایمپلنت اوردنچر: قرار دادن دندان های فک روی 6 یا 8 واحد ایمپلنت

نوع و برند ایمپلنت دندان: امروزه برندهای مختلفی از ایمپلنت های دندانی وجود دارد که دندانپزشک متخصص با توجه به شرایط بیمار و همچنین بودجه مالی بیمار بهترین و مناسب ترین نوع را برای بیمار انتخاب می کند.

نحوه کاشت ایمپلنت دندان: با پیشرفت هایی که امروزه علم ایمپلنت انجام داده است، از 3 روش مختلف برای کاشت ایمپلنت دندان استفاده می شود که عبارتند از:

 • کاشت ایمپلنت فوری: در شرایط خاصی، زمانی که وضعیت بیمار مستلزم کاشت فوری است، دندانپزشک ممکن است از این روش استفاده کند.
 • کاشت دیجیتال ایمپلنت در یک روز: برای این نوع کاشت ایمپلنت دندان از روش پیشرفته ای استفاده می شود که با استفاده از اسکنر و چاپگر سه بعدی داخل کابینت، پایه دندان و تاج را در یک جلسه نصب می کنند. در واقع این روش کاشت فوری است که به روش پیشرفته تری انجام می شود.
 • قرار دادن ایمپلنت استاندارد: در اکثر موارد از این روش برای کاشت ایمپلنت دندان استفاده می شود که در سه مرحله انجام می شود. در این نوع کاشت، کشیدن دندان، قرار دادن پایه ایمپلنت و نصب تاج دندان همه در مراحل جداگانه انجام می شود.

ویژگی های یک متخصص ایمپلنت خوب چیست؟

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کسی است که دارای ویژگی های زیر باشد:

 • یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران داشتن دانش و تخصص لازم برای درمان ایمپلنت های دندانی است. اگرچه بسیاری از دندانپزشکان عمومی کاشت ایمپلنت دندان را انجام می دهند، اما بهتر است این درمان را با فردی انجام دهید که علاوه بر آموزش عمومی دندانپزشکی، چند سالی را در آموزش تخصصی ایمپلنت گذرانده و متخصص ایمپلنت شده است.
 • داشتن تجربه کافی در زمینه جراحی ایمپلنت و درمان های مرتبط و پیشگیری از عوارض کاشت ایمپلنت. هر چه پزشک شما تجربه بیشتری داشته باشد، بهتر می تواند نتیجه درمان را پیش بینی کند و تصمیمات درست را قبل و حین جراحی بگیرد و احتمال موفقیت درمان را افزایش دهد.
 • به بیمار این فرصت را بدهید که هر سوالی دارد بپرسد و هر گونه نگرانی را با او در میان بگذارد و به تک تک سوالات به طور واضح و روشن پاسخ دهد. او همچنین باید مزایا و معایب هر روش را برای بیمار توضیح دهد. بیمار باید بداند که با چه شرایطی مواجه خواهد شد و کدام روش بر او ارجحیت دارد. اگر دندانپزشک زمان کافی را برای هر بیمار صرف نمی کند، به دندانپزشک دیگری مراجعه کنید که بتوانید به راحتی با او صحبت کنید و در صورت وجود مشکل (به خصوص بعد از جراحی) با او تماس بگیرید.
 • او مواد مورد استفاده، نوع ترمیم ها و تکنیک هایی که استفاده می کند را برای بیمار توضیح می دهد تا بیمار بتواند در مورد نوع ترمیم مورد نظر خود تصمیم درستی بگیرد. انواع ایمپلنت (تیتانیوم یا زیرکونیا)، انواع اباتمنت، روکش و…می تواند برای کاشت ایمپلنت استفاده شود و تصمیم گیری در مورد هر یک بر موفقیت و هزینه درمان تأثیر می گذارد.

برای شناخت بهترین جراح دندانپزشک در ایران می توانید به سایت جراحتو مراجعه کنید تا بهترین پزشکان در این زمینه را بشناسید و بهترین پزشک را برای خود انتخاب کنید.

نکات مهم انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

 • تجهیزات و فناوری های جدید یکی از مزیت های مهم برخی از کلینیک های دندانپزشکی است. برخی از تکنیک ها و فناوری های جدید دقت درمان را افزایش می دهند و احتمال موفقیت درمان را افزایش می دهند. برخی نیز به راحتی به شما کمک می کنند و کمتر اذیت می شوید. برخی از فناوری‌ها سرعت پردازش را افزایش می‌دهند و به جای هفته‌ها انتظار، پردازش شما در عرض یک روز تکمیل می‌شود. بنابراین تجهیزات موجود در کلینیک می تواند مفید باشد.
 • هر چه هزینه درمان کمتر باشد برای بیمار بهتر است. اما نباید به دنبال ارزان ترین خدمات پزشکی باشید زیرا هر چه دندانپزشک با تجربه و صلاحیت بیشتری داشته باشد، هزینه خدمات او نیز بالاتر خواهد بود. اما احتمالاً هزینه یکی از مواردی است که برای بسیاری از افراد مهم است و می توان آن را در نظر گرفت.
 • نظافت و راحتی مطب نیز از جمله موارد مهم است. ممکن است مجبور شوید بیش از یک ساعت در مطب برای مرحله بعدی درمان خود منتظر بمانید. بنابراین، شرایط اداری نباید ناخوشایند باشد.
 • پاسخگویی و رفتار مناسب کارکنان مطب در کاهش استرس بیمار بسیار مهم است. وقتی وارد مطب می شوید، اگر با مهربانی دستیار دندانپزشک مواجه شوید و متوجه شوید که او به سؤالات شما پاسخ می دهد، اضطراب شما کاهش می یابد و احساس آرامش بیشتری خواهید داشت. درمان های دندانپزشکی معمولا برای بسیاری از افراد استرس زا هستند، بنابراین شرایط و محیط آرام و کارکنان صمیمی و دلپذیر می توانند تجربه درمانی دلپذیری را برای شما به ارمغان بیاورند.

کلام آخر

با توجه به مطالبی که در بالا ذکر شد، می توان گفت که یک ایمپلنت خوب اساسا یک سرمایه گذاری برای یک عمر است. از آنجایی که ایمپلنت دندان کاری بسیار پیچیده و دشوار است، به بیماران توصیه نمی شود که به دنبال ارزان ترین گزینه باشند، زیرا در بیشتر موارد ارزان بودن این عمل می تواند خطرات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. ایمپلنت دندان خود را حتما به دست بهترین متخصص ایمپلنت در تهران بسپارید تا بهترین نتیجه را کسب کنید .

برای انجام  لیزر موهای زائد خود ، بهتر است با بهترین متخصص ایمپلنت در تهران که در سایت جراحتو یا jaraheto.com  به شما معرفی کرده ایم مشورت کنید. در صورتی که خود و اطرافیان شما ایپلنت دندان را انجام داده اید تجربه خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید .

به نظر شما دوستان آیا ایمپلنت دندان دقیقا ظاهری شبیه دندان طبیعی دارد؟

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گیفت تبلیغاتی

مقاومت ترمز آسانسور

تثبیت کننده ولتاژ

زيرنويس فارسي سريال

نوشتن رپورتاژ اثربخش و جذاب

تعمیر گیربکس اتوماتیک

حمل اسباب منزل باربری عظیمیه کرج

مرجع خرید و فروش فروسیلیسیم

شیشه اتومبیل قیمت

https://mymember.shop/

خرید واترجت خانگی

ایمپلنت در کرج

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

سایت محدوده

سایت کليک نيوز

سایت تالک نيوز

سایت پويشگر

سایت تارگت نيوز

سایت نيوز آيس

سایت نمانيان

سایت اسکن خبر

سایت جريان خبر

سایت چشم انداز نيوز

سایت به علاوه نيوز

سایت روشن نيوز

سایت ديناز نيوز

سایت ويک نيوز

سایت دون نيوز

سایت اسکاي وان

سایت استاندارد نيوز