کد خبر : 91184
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲:۲۸

پایان انتخابی تیم ملی کوراش با معرفی نفرات برتر

پایان انتخابی تیم ملی کوراش با معرفی نفرات برتر

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کوراش با معرفی نفرات برتر دسته‎های مختلف به پایان رسید. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، دهمین دوره مسابقات قهرمانی بزرگسالان کوراش کشور، جام امام رضا و یادواره استاد کوراش ایران به میزبانی مشهد مقدس با رعایت تمامی دستور عمل‎‌های بهداشتی برگزار شد.

پایان انتخابی تیم ملی کوراش با معرفی نفرات برتر

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کوراش با معرفی نفرات برتر دسته‎های مختلف به پایان رسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، دهمین دوره مسابقات قهرمانی بزرگسالان کوراش کشور، جام امام رضا و یادواره استاد کوراش ایران به میزبانی مشهد مقدس با رعایت تمامی دستور عمل‎‌های بهداشتی برگزار شد.

در این رقابت‌ها ۱۸۷ ورزشکار در قالب ۲۴ تیم حاضر بودند که نفرات برتر اول تا سوم و ورزشکاران نخبه به تشخیص کادر فنی تیم ملی به اردوی آمادگی فراخوانده می‌شوند تا ترکیب نهایی پس از اردوهای مختلف مشخص شود و در رقابت‌های مختلف در قالب تیم ملی کوراش به مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در ازبکستان در شهریور سال جاری، اعزام خواهند شد.

اسامی نفرات و تیم‌های برتر به شرح زیر است: 

وزن ۶۰- کیلوگرم:
۱- علی محمدی بریمانلو از خراسان شمالی
۲- محمد سرکوهی از خراسان رضوی الف
۳- کیوان مهدی‎زاده از خوزستان و حسین سعیدی برجی از خراسان شمالی

وزن ۶۶- کیلوگرم:
۱- قاسم نوری‌زاده از تهران
۲- محمدحسن الکایی از مازندران
۳- ابوالفضل عیسی‎زایی از خراسان رضوی الف و مجید وحید بریمانلو از خراسان شمالی

وزن ۷۳- کیلوگرم:
۱- الیاس پاکدل از خراسان شمالی
۲- رامین احمدزاده از گلستان
۳- احسان هنردوست از مازندران و حیدر زحمتکش از خراسان رضوی الف

وزن ۸۱- کیلوگرم:
۱- امید تیزتک از خراسان رضوی الف
۲- هادی قدیمی از خراسان شمالی
۳- سید محمدرضا سعیدی مدنی از تهران و محسن هنردوست از خراسان رضوی ب

وزن ۹۰- کیلوگرم:
۱- مسعود قوی بازو از خراسان رضوی الف
۲- مصطفی اسکندری از خراسان رضوی ب
۳- امین کامیابی‎نیا از خراسان رضوی ب و صادق آذرنگ از چهارمحال و بختیاری

وزن ۱۰۰- کیلوگرم:
۱- ایمان نیک اقبال از اصفهان
۲- جواد مرادی از خراسان شمالی
۳- شایان خیراندیش از یزد و احمد یزدان‎پناه از خراسان رضوی الف

وزن ۱۰۰+ کیلوگرم:
۱- حمیدرضا سجادی فر از اصفهان
۲- فرزین شاه‎باز از خراسان رضوی الف
۳- ابراهیم قجر از مازندران و حسن عباسپور از سمنان

رده‌بندی تیمی:
۱- خراسان رضوی با ۲ طلا، ۲ نقره و ۳ برنز
۲- خراسان شمالی با ۲ طلا، ۲ نقره و ۲ برنز
۳- اصفهان با ۲ طلا
۴- تهران با یک طلا و یک برنز
۵- مازندران با یک نقره و ۲ برنز
۶- گلستان با یک نقره
۷- چهارمحال و بختیاری با یک برنز
۸- خوزستان، یزد و سمنان هر کدام با یک برنز

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دوره آموزشی قانون آیین دادرسی مدنی در صنعت ساخت

خرید انواع کپسول آتش نشانی

اخبار سلامت

گیفت تبلیغاتی

مقاومت ترمز آسانسور

تثبیت کننده ولتاژ

زيرنويس فارسي سريال

نوشتن رپورتاژ اثربخش و جذاب

مرجع خرید و فروش فروسیلیسیم

شیشه اتومبیل قیمت

https://mymember.shop/

ایمپلنت در کرج

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

سایت محدوده

سایت کليک نيوز

سایت تالک نيوز

سایت پويشگر

سایت تارگت نيوز

سایت نيوز آيس

سایت نمانيان

سایت اسکن خبر

سایت جريان خبر

سایت چشم انداز نيوز

سایت به علاوه نيوز

سایت روشن نيوز

سایت ديناز نيوز

سایت ويک نيوز

سایت دون نيوز

سایت اسکاي وان

سایت استاندارد نيوز