کد خبر : 203666
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۶

دانلود زیرنویس فیلم Lucie Aubrac 1997 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Lucie Aubrac 1997 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Lucie Aubrac 1997 زیرنویس فیلم لوسی اوبراک یک فیلم درام فرانسوی به کارگردانی کلود بری محصول 1997 است که بر اساس بیوگرافی لوسی اوبراک Ils partiront dans l’ivresse ساخته شده است. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم Lucie Aubrac 1997 لیون، مارس 1943: ریموند و لوسی اوبراک در مقاومت فعال

دانلود زیرنویس فیلم Lucie Aubrac 1997 زیرنویس فیلم لوسی اوبراک یک فیلم درام فرانسوی به کارگردانی کلود بری محصول 1997 است که بر اساس بیوگرافی لوسی اوبراک Ils partiront dans l’ivresse ساخته شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Lucie Aubrac 1997 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Lucie Aubrac 1997 لیون، مارس 1943: ریموند و لوسی اوبراک در مقاومت فعال هستند. در یک جلسه، سه نفر از اعضای گروه دستگیر می شوند، از جمله ریموند، که خود را فرانسوا وله می نامد. آنها به عنوان تاجران بازار سیاه در گشتاپو ظاهر می شوند و بنابراین به سرعت به پلیس فرانسه ارجاع داده می شوند. لوسی اوبراک با دادستان عمومی ملاقات می کند که حتی پس از چندین هفته از آزادی این افراد امتناع می ورزد زیرا گمان می کند که آنها چیزی بیش از تاجران بازار سیاه هستند. لوسی و شوهرش یک بار در 14 مه عهد کردند که با هم باشند. لوسی نزد دادستان می رود و تهدید می کند که اگر ریموند صبح همان روز آزاد نشود، پایان 14 می را نخواهد دید. این به طور مبهم به دستور شارل دوگل اشاره دارد که به طور خاص خطاب به او بود. در صبح روز 14 می، ریموند آزاد می شود. مدتی بعد، لوسی و ریموند تعطیلات خود را در کنار دریا می گذرانند. لوسی به او می گوید که باردار است. انتظار می رود این کودک در فوریه 1944 به دنیا بیاید.

دانلود زیرنویس فیلم لوسی اوبراک 1997 ریموند به لیون بازگشته و هویت جدیدی به خود می گیرد و اکنون کلود ارملین می شود. پس از دستگیری ژنرال چارلز دلستراین، یکی از اعضای مهم مقاومت، در پاریس، ریموند اوبراک به عنوان بازرس مقاومت در منطقه شمالی فرانسه جایگزین او می شود و به پاریس نقل مکان می کند. یک جلسه مخفیانه در اتاقی بالاتر از مطب دکتر دکتر. انتظار می رود فردریک دوگوژون به همراه ریموند و دیگر اعضای مقاومت و همچنین رهبر مقاومت، ژان مولن، که تحت نام مکس عمل می کند، شرکت کنند. رنه هاردی که در واقع متعلق به حلقه نزدیک نیست، خیلی زود حاضر می شود و فقط می خواهد به طور خلاصه با مکس صحبت کند و قبل از ملاقات واقعی آنجا را ترک کند. ریموند و مکس دیر می آیند و به دلیل سوء تفاهم در اتاق انتظار دکتر قرار می گیرند. اندکی بعد گشتاپو به ساختمان یورش برد و شرکت کنندگان در جلسه و همه بیماران را دستگیر کرد. هاردی تنها کسی است که موفق به فرار می شود، مخصوصاً که او را بند نکرده بودند و سربازان به فراری شلیک نکردند. اعضای مقاومت اکنون او را خال و خائن می دانند.

زیرنویس فیلم Lucie Aubrac 1997 - بلو سابتایتل

زیرنویس Lucie Aubrac 1997 ریموند با مکس و سایرین دستگیر شده در فورت مونتلوک اسیر می شود، اما مرتباً برای بازجویی نزد کلاوس باربی برده می شود و در آنجا به عنوان بیمار دوگوجون ظاهر می شود. اعضای مقاومت آزادی مکس و دیگران را سازماندهی می کنند. آنها بر حمل و نقل زندانیان نظارت می کنند و زمان خروج و ورود را یادداشت می کنند. لوسی اوبراک نیز به نوبه خود شروع به مبارزه برای آزادی شوهرش می کند. او به دنبال کلاوس باربی برای آزادی ریموند است. او به او می گوید که دو ماه است که «کلود ارملین» را می شناسد و از او باردار است. می خواست با او ازدواج کند تا بچه پدر داشته باشد. لوسی اوبراک می‌آموزد که گشتاپو قبلاً به هویت قبلی ریموند پی برده‌اند، بنابراین او برای آنها فرانسوا وله است. علاوه بر این، باربی به او روشن می کند که او یک تروریست است. او حاضر نیست آزاد شود. اندکی پس از آن، ریموند توسط دادگاه نظامی فرانسه به اعدام محکوم می شود. لوسی به والدین ریموند در مورد تغییر نام خانوادگی خود هشدار می دهد، اما آنها اصرار دارند که نام خانوادگی خود را ساموئل حفظ کنند.

زیرنویس فیلم لوسی اوبراک 1997 برای اینکه بتواند آزادانه‌تر در مقاومت عمل کند، پسرش را به سرپرستی می‌سپارد. او نام Ghislaine de Barbentane را می گیرد و موفق می شود از طریق یک کارمند گشتاپو با ستوان شلندورف در تماس باشد. او از او می خواهد که به او اجازه دهد با «فرانسوا وله» ازدواج کند که این امر طبق قوانین فرانسه امکان پذیر است. او یک هفته زمان پردازش می خواهد. در این مدت پل لاردانشت با لوسی اوبراک تماس گرفت. او مدتی با ریموند یک سلول مشترک داشت و اکنون به لوسی اوبراک اطلاع می دهد که ریموند به اعدام محکوم شده است. سه شنبه آینده، شلوندورف به لوسی خبر می دهد که ازدواج تایید شده است. از آنجایی که ابتدا باید رضایت ریموند گرفته شود، اولین جلسه این دو برای سه شنبه آینده برنامه ریزی شده است. با این حال، نجات ریموند پس از ملاقات با شکست مواجه می شود، به طوری که روز عروسی آخرین راه حل است. پس از ازدواج، تعداد زیادی از زندانیان به فورت مونتلوک بازگردانده می شوند. مقاومت موفق می شود جلوی حمل و نقل زندانیان را بگیرد و رانندگان و نگهبانان را کشته و همه زندانیان را آزاد کند. لوسی و ریموند در مخفیگاه خود به زودی متوجه می شوند که والدین ریموند دستگیر شده اند. ریموند به گریه می افتد و لوسی با اشاره به فرزندی که از او انتظار دارد به او دلداری می دهد. مدتی بعد، ریموند، لوسی و پسرشان موفق به فرار به انگلستان می شوند. در اینجا، اندکی پس از فرار، دخترشان به دنیا آمد.

زیرنویس فیلم Lucie Aubrac 1997 - بلو سابتایتل

زیرنویس لوسی اوبراک 1997 بر اساس اتفاقات واقعی ساخته شده است. با توجه به تیتراژ فیلم، لوسی اوبراک اجازه داد تا از نام او به عنوان عنوان فیلم استفاده شود زیرا کلود بریس فعالانه از بنیاد مقاومت حمایت می کرد.

فیلمبرداری در لیون و کالور با بودجه ای در حدود 21.35 میلیون یورو انجام شد. ژولیت بینوش در ابتدا قرار بود نقش اصلی را بازی کند، اما مدت کوتاهی پس از شروع فیلمبرداری، کارول بوکت جایگزین او شد زیرا نمی‌خواست با دیدگاه بری از نقش مطابقت داشته باشد. لباس‌ها توسط Sylvie Gautrelet ساخته شده‌اند، ساخت فیلم توسط Olivier Radot ساخته شده است.

لوسی اوبراک در برلیناله 1997 (بین 13 و 24 فوریه 1997) به نمایش درآمد و در 26 فوریه 1997 در سینماهای فرانسه اکران شد، جایی که فیلم توسط 1,706,219 بیننده دیده شد. در سال 2000 به صورت DVD در فرانسه منتشر شد. او تاکنون (از ژانویه 2014) خارج از چارچوب جشنواره در آلمان ظاهر نشده است.

زیرنویس Lucie Aubrac 1997 - بلو سابتایتل

Die Zeit نوشت: “کلود بری تاریخ را به یک فیلم صحنه و لباس، با نازی های شیطانی از کتاب مصور ضد فاشیست و مبارزان زیرزمینی که روح مقاومت آنها را می توان در ترکیب لب های نازک و چشمان مهربان مشاهده کرد، تبدیل کرده است.” نگاهی به برلیناله در مورد لوسی اوبراک، و با هم خلاصه کرد: “لوسی اوبراک” شایسته دریافت جایزه برای بهترین درس تاریخ جشنواره است.”

در برلیناله 1997، لوسی اوبراک در مسابقه خرس طلایی شرکت کرد. او در سال 1998 نامزد جایزه بفتا برای بهترین فیلم خارجی زبان شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دوره آموزشی قانون آیین دادرسی مدنی در صنعت ساخت

خرید انواع کپسول آتش نشانی

اخبار سلامت

گیفت تبلیغاتی

مقاومت ترمز آسانسور

تثبیت کننده ولتاژ

زيرنويس فارسي سريال

نوشتن رپورتاژ اثربخش و جذاب

تعمیر گیربکس اتوماتیک

مرجع خرید و فروش فروسیلیسیم

شیشه اتومبیل قیمت

https://mymember.shop/

ایمپلنت در کرج

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

سایت محدوده

سایت کليک نيوز

سایت تالک نيوز

سایت پويشگر

سایت تارگت نيوز

سایت نيوز آيس

سایت نمانيان

سایت اسکن خبر

سایت جريان خبر

سایت چشم انداز نيوز

سایت به علاوه نيوز

سایت روشن نيوز

سایت ديناز نيوز

سایت ويک نيوز

سایت دون نيوز

سایت اسکاي وان

سایت استاندارد نيوز